Praca

Fabryka Aparatów Elektrycznych ZWARPOL Sp. z o.o. to doświadczony producent i serwis przekładników i aparatury probierczej. Jeśli szukasz pracy w branży elektroenergetycznej, chcesz podnieść swoje kwalifikacje i pracować z najlepszymi zgłoś się do nas. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w firmie ZWARPOL.

Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

I. Inżynier Elektryk

Dziedzina: elektroenergetyka –średnie i wysokie napięcie
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki

Sporządzanie dokumentacji projektów nowych, aktualizacja i weryfikacja istniejących
Uczestnictwo – nadzór nad realizacją prowadzonych projektów

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne , kierunek : energetyka, elektrotechnika (lub w trakcie kończenia studiów)
Znajomość programów projektowych (AUTODESK® INVENTOR)
Dyspozycyjność i gotowość na wyjazdy
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Dodatkowe atuty
Uprawnienia SEP
Znajomość języka rosyjskiego
Prawo jazdy kat. B

II. Monter

Wymagania

Dyspozycyjność i gotowość na wyjazdy montażowo-serwisowe
Prawo jazdy kat.B

Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na zwarpol@zwarpol.com